  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H45-W29
  • Zoro # G513579076
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H45-W29
Width
29 in
Height
45 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
29 in x 45 in