  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H46-W29
  • Zoro # G413504642
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H46-W29
Width
29 in
Height
46 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
29 in x 46 in