  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H51-W29
  • Zoro # G913605184
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H51-W29
Width
29 in
Height
51 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
29 in x 51 in