  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H52-W29
  • Zoro # G213744538
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H52-W29
Width
29 in
Height
52 in
Frame Thickness
1.25 in