  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H61-W29
  • Zoro # G413748442
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H61-W29
Width
29 in
Height
61 in
Frame Thickness
1.25 in