  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H68-W29
  • Zoro # G913575500
/ea
See details
Key Features
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H68-W29
Width
29 in
Height
68 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
29 in x 68 in