  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H69-W29
  • Zoro # G213508192
/ea
See details
Key Features
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H69-W29
Width
29 in
Height
69 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
29 in x 69 in