  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H70-W29
  • Zoro # G813602733
/ea
See details
Key Features
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H70-W29
Width
29 in
Height
70 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
29 in x 70 in