  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H73-W29
  • Zoro # G913569295
/ea
See details
Key Features
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H73-W29
Width
29 in
Height
73 in
Mesh Size
29 in x 73 in
Frame Thickness
0.3125 in