  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H74-W29
  • Zoro # G413501689
/ea
See details
Key Features
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H74-W29
Width
29 in
Height
74 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
29 in x 74 in