  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H75-W29
  • Zoro # G713590284
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H75-W29
Width
29 in
Height
75 in
Mesh Size
29 in x 75 in
Frame Thickness
0.3125 in