  • Mfr # SL2-L48-MSUV-L00-H79-W29
  • Zoro # G413528198
/ea
See details
Key Features
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-L48-MSUV-L00-H79-W29
Width
29 in
Height
79 in
Mesh Size
29 in x 79 in
Frame Thickness
0.3125 in