  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H12-W3
  • Zoro # G613568420
Width
3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H12-W3
Width
3 in
Height
12 in
Mesh Size
3 in x 12 in
Frame Thickness
0.3125 in