  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H14-W3
  • Zoro # G513572640
Width
3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H14-W3
Width
3 in
Height
14 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
3 in x 14 in