  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H20-W3
  • Zoro # G613567591
Width
3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H20-W3
Width
3 in
Height
20 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
3 in x 20 in