  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H44-W3
  • Zoro # G213502381
Width
3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H44-W3
Width
3 in
Height
44 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
3 in x 44 in