  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H51-W3
  • Zoro # G813568169
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H51-W3
Width
3 in
Height
51 in
Mesh Size
3 in x 51 in
Frame Thickness
0.3125 in