  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H66-W3
  • Zoro # G713573102
Width
3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H66-W3
Width
3 in
Height
66 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
3 in x 66 in