  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H23-W30
  • Zoro # G213740431
Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H23-W30
Width
30 in
Height
23 in
Frame Thickness
1.25 in