  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H31-W30
  • Zoro # G713568498
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H31-W30
Width
30 in
Height
31 in
Mesh Size
30 in x 31 in
Frame Thickness
0.3125 in