  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H37-W30
  • Zoro # G713603441
Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H37-W30
Width
30 in
Height
37 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
30 in x 37 in