  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H40-W30
  • Zoro # G513585398
Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H40-W30
Width
30 in
Height
40 in
Mesh Size
30 in x 40 in
Frame Thickness
0.3125 in