  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H40-W30
  • Zoro # G113745185
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H40-W30
Width
30 in
Height
40 in
Frame Thickness
1.25 in