  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H47-W30
  • Zoro # G913592477
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H47-W30
Width
30 in
Height
47 in
Mesh Size
30 in x 47 in
Frame Thickness
0.3125 in