  • Mfr # SL6-L48-MSUV-L00-H54-W30
  • Zoro # G413619087
Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSUV-L00-H54-W30
Width
30 in
Height
54 in
Mesh Size
30 in x 54 in
Frame Thickness
0.3125 in