  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H69-W30
  • Zoro # G813590672
Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H69-W30
Width
30 in
Height
69 in
Mesh Size
30 in x 69 in
Frame Thickness
0.3125 in