  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H73-W30
  • Zoro # G513593492
Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H73-W30
Width
30 in
Height
73 in
Mesh Size
30 in x 73 in
Frame Thickness
0.3125 in