  • Mfr # SL2-L48-MSUV-L00-H79-W30
  • Zoro # G413528044
/ea
See details
Key Features
Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-L48-MSUV-L00-H79-W30
Width
30 in
Height
79 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
30 in x 79 in