  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H21-W31
  • Zoro # G513617754
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
31 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H21-W31
Width
31 in
Height
21 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
31 in x 21 in