  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H28-W31
  • Zoro # G513583530
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
31 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H28-W31
Width
31 in
Height
28 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
31 in x 28 in