  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H54-W31
  • Zoro # G013746183
/ea
See details
Key Features
Width
31 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H54-W31
Width
31 in
Height
54 in
Frame Thickness
1.25 in