  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H55-W31
  • Zoro # G513615620
/ea
See details
Key Features
Width
31 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H55-W31
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
31 in
Height
55 in
Mesh Size
31 in x 55 in
Frame Thickness
0.3125 in