  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H63-W31
  • Zoro # G213569438
Width
31 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H63-W31
Width
31 in
Height
63 in
Mesh Size
31 in x 63 in
Frame Thickness
0.3125 in