  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H65-W31
  • Zoro # G513623762
/ea
See details
Key Features
Width
31 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H65-W31
Width
31 in
Height
65 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
31 in x 65 in