  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H69-W31
  • Zoro # G613744442
/ea
See details
Key Features
Width
31 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H69-W31
Width
31 in
Height
69 in
Frame Thickness
1.25 in