  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H72-W31
  • Zoro # G813511578
/ea
See details
Key Features
Width
31 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H72-W31
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
31 in
Height
72 in
Mesh Size
31 in x 72 in
Frame Thickness
0.3125 in