  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H79-W31
  • Zoro # G313741826
Width
31 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H79-W31
Width
31 in
Height
79 in
Frame Thickness
1.25 in