  • Mfr # DH7-C01-MSBV-L00-H28.25-W31.5
  • Zoro # G913795649
Width
31.5 in
Mesh Type
BetterVue
Series
DH7
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DH7-C01-MSBV-L00-H28.25-W31.5
Width
31.5 in
Height
28.25 in
Mesh Size
31.5 in x 28.25 in
Frame Thickness
0.3125 in