  • Mfr # DH2-L48-MSBV-L00-H29.25-W31.5
  • Zoro # G313793917
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
31.5 in
Window Screen Type
Double hung
Mesh Type
BetterVue
Series
DH2
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DH2-L48-MSBV-L00-H29.25-W31.5
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
31.5 in
Height
29.25 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
31.5 in x 29.25 in