  • Mfr # DH8-C01-MSBV-L00-H34.25-W31.5
  • Zoro # G613794713
Width
31.5 in
DH8
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DH8-C01-MSBV-L00-H34.25-W31.5
Width
31.5 in
Height
34.25 in
Mesh Size
31.5 in x 34.25 in
Frame Thickness
0.3125 in