  • Mfr # DH2-C01-MSBV-L00-H33.876-W31.75
  • Zoro # G713794200
Width
31.75 in
DH2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DH2-C01-MSBV-L00-H33.876-W31.75
Width
31.75 in
Height
33.876 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
31.75 in x 33.876 in