  • Mfr # FS2-L48-MSUV-L00-H33.876-W31.75
  • Zoro # G413795323
Width
31.75 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
FS2-L48-MSUV-L00-H33.876-W31.75
Width
31.75 in
Height
33.876 in
Mesh Size
31.75 in x 33.876 in
Frame Thickness
0.3125 in