  • Mfr # SL7-C01-MSBV-L00-H33.876-W31.75
  • Zoro # G013794726
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
31.75 in
Mesh Type
BetterVue
Series
SL7
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SL7-C01-MSBV-L00-H33.876-W31.75
Width
31.75 in
Height
33.876 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
31.75 in x 33.876 in