  • Mfr # SL2-C01-MSBV-L00-H15-W32
  • Zoro # G713504229
Width
32 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSBV-L00-H15-W32
Width
32 in
Height
15 in
Mesh Size
32 in x 15 in
Frame Thickness
0.3125 in