  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H16-W32
  • Zoro # G213598698
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H16-W32
Width
32 in
Height
16 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
32 in x 16 in