  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H19-W32
  • Zoro # G213508925
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H19-W32
Width
32 in
Height
19 in
Mesh Size
32 in x 19 in
Frame Thickness
0.3125 in