  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H24-W32
  • Zoro # G013741461
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H24-W32
Width
32 in
Height
24 in
Frame Thickness
1.25 in