  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H35-W32
  • Zoro # G913592958
/ea
Key Features
Width
32 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Almond
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H35-W32
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
32 in
Height
35 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
32 in x 35 in