  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H37-W32
  • Zoro # G813572043
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H37-W32
Width
32 in
Height
37 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
32 in x 37 in