  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H37-W32
  • Zoro # G913741431
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
32 in
Window Screen Type
Wicket
Mesh Type
Aluminum
Series
WK1
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H37-W32
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
32 in
Height
37 in
Frame Thickness
1.25 in